Ürün satışı ve hizmet sunmak amacı ile online olarak internet üzerinden satılan ve ödemesi dijital olarak yapılan web sitesi çözümüdür. Ürünlerini mağaza haricinde internet üzerinden milyonlarca hedef kitlesine ulaşılarak pazarlanmasını sağlayan web sitesidir.

e-ticaret sitesinin açılması 2 adımdan oluşmaktadır. Birinci adım hazır kurulmuş portal satın alarak hızlıca ürünleri yükleyip, hizmete sunmaktır. İkinci adım müşteri isteği üzerine sıfırdan portal hazırlanmasıdır buda ortalama 1 aya kadar sürebilmektedir.

Gelişmiş alt yapılı ve bulut sunuculu e-ticaret yazılım çözümleri sunuyoruz. Profesyonel gelişmiş arayüz sayesinde sayfa gezinme ve sipariş oluşturma karmaşık olmayan, kullanıcı dostu tasarımlar. E-ticaret paketleri her şey dahil tüm özellik içerir bunlardan en önemli kredi kartı entegrasyon hizmetinin hazır olmasıdır. Ayrıca müşteri siparişlerini takip etme, otomatik fatura kesme, otomatik kargo fişi oluşturma gibi tüm süreçler detaylı olarak düşünülmüş olup, anahtar teslim e-ticaret sitesine sahip olmaktasınız.

Genel e-ticaret paket özellikleri

  • Müşteri üyelik, sipariş bilgileri paneli.
  • Sanal pos kredi kartı ve diğer ödeme modülleri.
  • SSL sertifikası, SMS Paketi, Çoklu Dil Seçeneği.
  • Ürüne bağlı otomatik SEO oluşturma özelliği.
  • Otomatik Fatura oluşturma, Kargo barkodu.

e ticaret pazaryeri entegrasyonu

Tüm satış kanallarını tek bir panelden yönetmenizi sağlayan bir portaldır. Çeşitli e-ticaret sitesinden sattığınız ürünleri tek bir panel üzerinden kolay bir şekilde yönetip zaman kazanmanızı sağlayan çözümdür. Ayrıca mevcut e-ticaret siteniz üzerinden ürün güncellemesi, yeni ürün ekleme gibi bir çok seçeneği kendi web siteniz üzerinden yapabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 20 Ortalama: 5]