WordPress destek hizmetleri ile profesyonel olarak kurulum, bakım, site yönetimi gibi hizmet vermekteyiz. Geniş yelpazeye sahip olması nedeni ile temel düzey kullanım dışında e-ticareti veya hizmet sektöründe çalışan firmaların iyi bir içerik yönetim sistemine sahip olup, bu sistemin sürdüre bilirliğinin sağlanması gerekmektedir. Bu nedenle her gelen gün gelişen bu sistem yeni güncellemeler ve ihtiyaca uygun çözümler sunması için sistem üzerinde güncellemeler yapılıp düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Mevcut temanın wordpress e uyarlanması

Mevcut temanızı manuel olarak yönetiyor olabilirsiniz. İçerik geliştikce manuel olarak site yönetimi zor ve sık yapılan hatalara neden olabilmektedir. Mevcut temanızı wordpress sisteme uyarlayarak güçlü bir alt yapı kurmuş olursunuz ve wp nin tüm eklenti, güncelleme gibi özelliklerinden yararlanırsınız. Bazı kullanıcılar sitesini beğenmekte ve görüntüsü aynı kalsın ancak alt yapısının wp olmasını talep etmektedir. Wp sistemine geçtikten sonra aşağıdaki maddelerdeki adımları çok rahat yapabilirsiniz.

  • Tüm eklentileri otomatik olarak tek tık ile kurabilirsiniz.
  • Kategori, sayfa yönetimlerini kontrol paneli üzerinden çok basit adımlar ile yapabilirsiniz.
  • E-ticaret sistemine anında dönüştürebilirsiniz sitenizi.
  • İyi bir makele blog yönetim sisteminiz olur. Sitenizin güvenliği en üst düzeye çıkar.
  • Manuel olarak yapamayacağınız binlerde hazır eklentileri ihtiyacınıza uygun olarak kurabilirsiniz.

WordPress seo nun avantajları

wordpress seo yönetimi ile organik arama motoru sonuçlarında sıralamanız ciddi anlamda yükselir ve site trafiğinizde artış olur. Seo mevcut içerik ile yapıldığı için artan trafikte sadece ilgili potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz. Profesyonel wordpress seo eklenti ve doğru ayarlar ve planlama ile kısa bir süre içerisinde arama motorlarında yükselişe geçersiniz.

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 10 Ortalama: 5]