ERP – Kurumsal Kaynak Yönetimi

Bir işletme için verimlilik, kaynak yönetimi, maliyet yönetimi ve zaman tasaffuru için firma ihtiyacına uygun bir erp çözüm paket tercihi edilmesi gerekmektedir. Özellikle iyi bir muhasebe yönetimi için erp programı tercih edilmelidir. Tüm muhasebe süreçlerini yönetmenizi sağlayan erp programını tercih edebilirsiniz.

CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkilerini yönetmenizi sağlayan profesyonel olarak hazırlanmış bir yazılımdır. CRM ile müşterilerinizin sipariş süreçlerini yönetebilirsiniz. Gelişmiş otomasyon yazılım sayesinde müşteri sipariş, kargo ve muhasebe süreçlerini hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar. Stok kontrolü ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla erp yazılım tüm karışık olan süreçleri ve hataları ortadan kaldırır.

Otel Yönetim Yazılımı, Programı

E-fatura uyumlu otel yönetim yazılımı. İster bilgisayara yükleyin, isterseniz bulut web tabanlı olarak kullanabilirsiniz. Gelişmiş otel yazılım ile boş, dolu odaların yönetimi, rezervasyon, müşteri oda giriş çıkış gibi tüm otel yönetim ihtiyaçlarını otel yönetim programı ile yapabilirsiniz.

Restoran Yönetim Yazılımı, Programı

Restoran yazılım ile işletmenizin tüm süreçlerini hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar. QR kod ile müşteri akıllı telefon ile menüyü görebilir ve sipariş verebiliriz. Sipariş alan garson aldığı siparişleri akıllı telefon uygulamasından girerek müşteriye masa numarasından siparişlerin kayıdını oluşturabilir. Ayrıca stok yönetimi gibi tüm süreçleri içeren modül ile işletme yönetimi kolay bir şekil almaktadır. Restoran programı, yazılımı ihtiyaca yönelik detaylı olarak hazırlanmıştır size sadece kullanmak kalır.

Servis Yönetim Yazılımı, Programı

Servis hizmeti veren tüm işletmeler bu yazılımı kullanabilir. Servis yönetimi yazılım yeni müşteri kaydı oluşturma, müşterinin servis hizmeti alacağı ürün bilgileri seri numara, model gibi detaylı kayıt ekranı, servis takip numarasının otomatik oluşturularak web sitesi üzerinden servis durumunu öğrenme. E-mail, sms otomatik olarak müşteriye servisteki ürün durumunu içeren bilgilendirme servisi. Servis yönetim programı, işletme ihtiyacına uygun hazırlanmıştır.

Sağlık Kuruluşlarına Özel Yazılımı, Programı

Sağlık kuruluşlarına özel olarak hazırlanmış hasta kayıt, muhasebe ve hekim bilgileri gibi tüm süreçleri içeren sağlık yazılım programından yararlanabilirsiniz. Hasta takip modülü ile hasta randevu sistemi, hasta kayıt bilgileri, amelyat operasyon takibi, reçete düzenleme, muaye bilgileri gibi tüm süreçleri içeren tam paket yazılımı dır.

Market Yazılımı, Programı

Market programı ile satış, müşteri, kasa, pos takibi, otomatik fatura fiş oluşturma, ürünlerin stok takibi, barkod okutma ve diğer tüm özellikleri içeren geniş kapsamlı market otomasyon programıdır. Dokunmatik ekran kullanım seçeneği ile hızlı bir şekilde müşteriye satış yapabilir ve tüm süreçleri takip edebilirsiniz. Detaylı raporlama seçeneği ile satılan ürünlerin ve stok bilgisi gibi tüm verileri hızlı bir şekilde pdf raporuna dökerek inceleyebilirsiniz.

Emlak Yazılımı, Programı

Emlak ofislerine özel olarak hazırlanmış emlak takip programı ile konut satış, kiralama, konut durumu gibi birçok özelliği içeren programı tek pakette ulaşabilirsiniz. Emlak programı ile imar durumu, zemin inceleme gibi iş yeri ve konut, arsa bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomatik sözleşme hazırlama seçeneği ile hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kiralık ve satışta olan işyeri, konut, arsa gibi süreçleri hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlayan programdır.

Cafe Yazılımı, Programı

Cafe yönetim programı ile müşteri oturma masa planı, masaya siparişleri aktarma, ürünlerin aktarılan masaya otomatik hesap fişi çıkarma, stok takibi, kasa, adisyon hesabı oluşturma gibi tüm özellikleri kapsayan cafe yönetim programıdır. Ayrıca akıllı telefonlara kurulan mobil uygulama ile tüm bilgilere erişim sağlayarak cafe sahibi uzaktan stok, satışlar gibi tüm süreçleri telefondan takip edebilmektedir.

Muhasebe Yazılımı, Programı

Muhasebe programı tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir şekilde hazırlanmıştır. Muhasebe Yazılımı ile stok, fatura, kasa takibi, pos, çek senet takibi, müşteri ekranı, veresiye, borç takibi, alacak takibi, satılan ürünler ve daha fazlasını içeren özellikler ile her işletmede olması gereken muhasebe takip programıdır. Muhasebe programını ister akıllı telefon uygulaması ile kullanabilirsiniz. İstersenizde bilgisayarınıza kurabilir veya bulut tabanlı web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Saha Satış Yazılımı, Programı

Saha satış programı ile ürün pazarlaması yapılabilir ve ürünlerin takibini akıllı telefona kurulan program ile takip edilebilir. Örnek olarak gezerek hizmet veya satış yapıyorsanız yeni müşteri oluşturma ve müşteriye ürünleri tableye veya telefona kurulan program ile sunma seçeneğine sahip olursunuz. Verilen siparişler merkez biriminin ekranına otomatik olarak düşer ve sipariş sevkiyat veya hizmet almak istediği ürünle ilgili süreç tamamlanmış olur.

Eczane Yazılımı, Programı

Tüm eczane süreçlerini tek bir program ile yönetmenizi sağlayan yazılımdır. İlaç takibi, otomatik fatura oluşturma, ilaç stok durumu, ilaç sorgulama gibi tüm özelliklere sahip yazılım ile eczane süreçlerini yönetmenizi sağlayan bir otomasyon programıdır.

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 23 Ortalama: 5]