Veri Kurtarma Merkezi


Profesyonel mühendis ekibimiz ile yüksek başarı oranıyla veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. İstanbul şişli lokasyonun da olan firmamız türkiye geneline kargo yolu ile hizmet vermekteyiz. Arızalı harddiskiniz ücretsiz olarak laboratuvar ortamında analiz yapılarak sorunu tespit edilir. Sorun tespit edildikten sonra soruna bağlı veri kurtarma fiyatı ve sorun hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Onay vermeniz halinde hızlı bir şekilde veri kurtarma işlemine başlıyoruz. Laboratuvarımız 7/24 çalışmaktadır bu sayede ortalama 1-3 gün içinde soruna bağlı olarak hızlı bir şekilde veri kurtarma işlemini tamamlayıp tarafınıza teslim etmekteyiz. Bozuk harddiskinizi ofisimize kendiniz teslim edebilir veya kargo yolu ile gönderebilirsiniz.

Genel olarak sık yaşanan sorunlar;

  • Hdd yanlışlıkla yere düşmesi.
  • Çanta içerisinde hard disk ezilmesi.
  • Harddisk normal bir şekilde çalışıyor ancak bilgisayar tarafından görünmemesi.
  • Hard disk çalışırken içerisinden tık tık, bip bip şeklinde ses gelmesi.
  • Hiç elektrik almaması. Yüksek, düşük voltaj sorunu.
  • Yanlışlıkla biçimlendirme veya silme gibi sorunlar.
  • Motor Sıkışması, Sıvı Teması, Elektrik Kesintisi.

Veri kurtarma hizmeti bazı sebepler yüzünden dijital verilerin ulaşılamaz hale gelmesi durumunda kurtarılması işlemidir. Bu işlem sırasında sizler verilerinizi kurtarabilirsiniz. Hata sonucu sildiğiniz ya da belli bir sebepten dolayı kaybolan dosyalarınızı özel yazılımlarla geri getirebilirsiniz. Ancak bu işlem son derece profesyonel bir hizmettir.

Kaybettiğiniz her türlü dosyayı geri getirmek için alanında uzman personellerimiz veri kurtarma merkezi sürecini sizler için yürütüyor. Veri kurtarma işleminde kaybolan dijital verilerinizi profesyonel bir şekilde geri getirmek önemlidir. İşte burada uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve çözüm odaklı yazılımlarımız ile çok fazla hasar almış olsa da tüm verilerinizi geri getiriyoruz. Ayrıca depolama aygıtınız fiziksel zarar almış olsa da geri getirme hizmetini sağlamaktayız.  hizmetini veren personellerimiz alanında yeterli deneyime sahiptir. Her türlü duruma karşı en özel donanımlarla yanınızdayız. Kişisel bilgisayarlarınızdan ya da kurumsal firmanızda kullandığınız cihazlardan giden verilerinizi en uygun maliyetlerle kurtarıyoruz. Raid veri kurtarma merkezi sunucu ve server sistemlerin çökme sonucu oluşan sorunlara müdahale ediyoruz. Dvr veri kurtarma

Taşınabilir harici harddisk ve dahili hard disk dosya geri getirme kurtarma hizmeti vermekteyiz. Harddisk tamiri adı altında sadece arızalı cihazdan data kurtarma yapılmaktadır.

Profesyonel uzman mühendis ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Genel olarak harici harddiskler taşınabilir olduğundan dolayı yere düşme sorunundan dolayı kafa vurmaya başlamaktadır. Özel cihazımız ile detaylı analiz yaparak sorunu tespit edip  işlemine geçmekteyiz. Tüm marka bozuk ssd kurtarma hizmeti veriyoruz. Yanlışlıkla silinen ve biçimlendirilen harddiskten fotoğraf ve dosyaları kurtarıyoruz. acil veri kurtarma Ayrıca hazır veri kurtarma programlarının kurtaramadığı dosyaları klasör şeklinde kurtarıyoruz.  merkezi süreci son derece hassasiyet gerektiren bir durumdur. Çünkü yanlış bir işlem uygulanırsa verileriniz bir daha hiçbir şekilde geri getirilemez. Bu yüzden de dönüşü olmayan uygulamalardan kaçınmak için alanında uzman bir ekipten destek almalısınız.  sürecinde önemli olan öncelikle hasar alan kısmı iyi analiz etmek ve gerekli yazılım desteğiyle verileri kurtarabilmektir.

Firmamız sizler için kaybolan tüm verilerinizi titiz bir çalışma sonucunda geri getirmektedir. Öncelikle bizimle iletişime geçerek hata tespiti yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonucunda yol haritasını belirleyerek sizlere bir yol haritası ve maliyet çizelgesi çıkartıyoruz. Daha sonra gerekli yazılımları belirleyerek verilerinizi kolayca geri getiriyoruz. Bu işlem sırasında mümkün olan tüm uygulamalar sonucunda kurtarılabilecek tüm verilerinizi en kısa sürede kurtarıyoruz.

Profesyonel Veri Kurtarma Merkezi