Harddiskten dosyalarınız silindi biçimlendirildimi ?

Yaygın olarak kullanılan taşınabilir harici harddisk veya bilgisayar laptoptan yanlışlıkla silinen veya biçimlendirilen dosyaları fotoğrafları kurtarmak yani geri getirmek için hazır veri kurtarma programları veya çeşitli kurtarma yöntemleri denenmektedir. Bu makalede size profesyonel ücretli çözüm ile %90 başarı oranı ile silinen dosyalarınızın nasıl kurtarılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle bigisayarınızdan veya harddiskinizden yanlışlıla sildiğiniz dosyaları kurtarmak için hızlı bir şekilde googleye girdiniz ve veri kurtarma için youtube den çeşitli video izleyerek bilmediğiniz yöntemleri denediniz ve forumlardan amatör kullanıcılar tarafından tavsiye edilen veri kurtarma programlarını denediğinizi varsayalım. Yanlış kullanılan veri kurtarma programları veya spam içerikli crackli yani illegal yazılımları orjinal olmayan yazılımları kurup denerseniz veri kurtarma şansınız var ise onu %10 %20 ihtimale düşürmektesiniz.

Acil veri kurtarma olarak ücretsiz analiz hizmetimiz ile diskinizi hazır veri kurtarma programları değil gelişmiş algoritmalı özel cihazımız ile detaylı olarak tarıyoruz ve profesyonel olarak verilerinizin kurtarımını sağlıyoruz. Genelde müşterilerimiz hazır programlar ve yanlış müdalaleler ile müdahale etmektedir sonuç alamayında bilgisayarcılara götürmektedir yada tanıdığına vermektedir. silinen dosyaları kurtarma rehberi

Disk defalarca müdahale gördüğü için ilk %90 başarı oranı %20 lere düşmektedir. Yanlışlıkla silinen biçimlendirilen dosya kurtarma için ilk müdahale çok önemlidir ve doğru algoritma ve yöntemle kurtarılmalıdır. Verileriniz sizin için önemli ise mutlaka profesyonel destek almalısınız. Ayrıca dvr cctv silinen kamera kayıtlarının geri getirme hizmeti veriyoruz. Silinen dosyaları kurtarma rehberi bölümü bu kadar yazının ilerki dönemde devamı gelecektir.

Yanlış bilinen silinen dosya kurtarma yöntemleri ?

Her silinmiş fotoğraf veya dosyalar kurtarılacak anlamına gelmemektedir. Örnek olarak 500 gb olan bir harddiskinizin olduğunu varsayalım bunun üzerine yeni dosyalar yüklediğinizde bir önceli dosyalar ve fotoğraflar bozulabilmektedir. 500 gb olan bir harddisk içindeki mevcut dosyaları silip üzerine tekrar 500 gb ve üzeri data kopyalarsanız verilerinizin kurtarılması imkansız hale gelecektir. Özellikle silinen dvr kamera kayıtlarının kurtarılmasında bu uyarı önemlidir. Kameranız örnek olarak 30 günlük kayıt yapıyor ve çözünürlüğe göre 500 gb tamamen dolduruyorsa. 3 ay üstte kamera kayıt yaparsa eski kayıtların kurtarılması mümkün olmamaktadır imkansız olmaktadır. Eski müzik kasetleri gibi düşünebilirsiniz. Üzerine yeni müzik kayıt ettiğinizde eskisi kalıcı olarak silinmektedir. Gelişmiş algoritmalı cihazımız ile hazır veri kurtarma programlarının geri getiremediği silinmiş dosyaları geri getirebiliyoruz. Hazır veri kurtarma programının geri getirme başarı oranı %30 ise bizim özel cihazımızın %80 dir.

Çok yaşanan veri kaybı yanlışlıkla biçimlendirme veya silme

Genel olarak yanlışlıkla bir disk biçimlendirme yerine bilgisayarınızdaki yedeklerinizin olduğu diski biçimlendirebilirsiniz. Özel cihazımız ile klasör yapısı bozulmadan yani kurtarılan dosyalarınızın adı değişmeden ve klasörler sayı haline gelmeden silinen dosyaları geri getirme işlemini yapmaktayız. silinen dosyaları kurtarma rehberi harddiskten silinen dosyaları geri getirme

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 20 Ortalama: 5]