Hosting & Domain

Tüm firmalar internet dünyasında yerini almaya başladı. Bunun için öncelikle bir web sitesi kurmanız ve gerekli çalışmaları yürütmeniz gerekmektedir. İnternet aleminde yer almak artık kurumsal bir kimlik kazanmanın ilk şartlarından biri haline geldi. Sizler de rakiplerinizle mücadele etmek ve dünyaya açılmak için öncelikle hosting ve domain desteği almanız gerekir. Sizler için bir web sitesi kurarak sektörünüzde öncü bir firma haline gelmeniz için gerekli tüm süreçleri hayata geçiriyoruz.

Domain, arama motorlarında şirketinizin bulunabilmesi için adres çubuğuna yazılan isimdir. Öncelikle ilgi çekici ve sağlam temellere dayanan bir alan adı almanız gerekmektedir. Firmamızın sizler için oluşturacağı domain ile birlikte kurumsal yapınızı internet ortamına taşıyabilir ve müşterilerinizin günün her anı size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız web sitesi kurulumu ve yönetimi aşamalarında getirdiği akılcı çözümlerle sizlere destek sağlamaktadır.

Güçlü Hosting Desteği

İnternet alemine giriş yapmak için bir domain almak ve bir web sitesine sahip olmak tek başına yeterli değildir. Bunun için ziyaretçilerin günün her anı size ulaşabileceği şekilde verilerinizi kaydedebileceğiniz yapılara ihtiyacınız vardır. İşte burada devreye hosting desteği girer. Destek aldığınız hosting hizmetinin alt yapısı ne kadar güçlüyse ziyaretçilerin size ulaşma hızı ve veri depolama hizmetiniz o denli kaliteli olur.

Web sitenizin güçlü ziyaretçi trafiğini kaldırması için yapmanız gereken güçlü bir hosting ve domain desteği almanızdır. Kurumsal firmalar gün içinde yüksek oranda hit aldıkları için bu ziyaretçi kapasitesini kaldırabilecekleri bir alt yapıya sahip olmaları gerekir. Bu da büyük bir yatırım demektir. Ancak firmamız tarafından sizlere sağlanan güçlü hosting desteği ile ziyaretçilerinizin günün her anı size ulaşmasını sağlıyor ve alt yapımızın sağlamlığı ile ziyaretçi trafiklerinizde sitenizi başarıyla yönetiyoruz.