IT - Bilişim Danışmanlığı Hizmeti

Bilişim danışmanlığı hizmeti, firmanızın IT çözüm yükünüzü üzerinizden alıyoruz. Profesyonel dış kaynak eleman kiralama hizmetimiz ile işletmenizin sunucu, firewall gibi yönetimleriniz profesyonel ekibimiz tarafından yönetiliyor.

Aylık veya haftalık bakım anlaşması ile işletmenizin sunucuları, bilgisayarları ve network ağları kesintisiz bir şekilde aktif kalmasını hedefliyoruz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Kurumsal bakım anlaşması ise işletmenizin bilgisayar ve sistem yönetimi bizim kontrolümüz tarafından sağlanır. Yaşamış olduğunuz aksaklık durumunda bizden hızlıca destek alabilirsiniz. Yazılım, donanım bakımlarının düzenli olarak tarafımızdan takip edilerek yapılması olası sorunları minimum seviyeye düşürmektedir. Bilgi işlem hizmetimiz ile ayrıca antivirüs ve işletim sistemleri gibi yazılımların lisans takibini yapmaktayız.


Genel olarak bakım anlaşması şunları kapsar

  1. Bilgisayar, yazılım bakım ve onarım
  2. Server kontrol ve bakım onarım hizmeti
  3. Network kontrol, bakım
  4. IP Santral bakım
  5. IT Danışmanlık ve Destek hizmetleri
  6. Yeni sistem kurulumları
  7. Yedekleme sistemlerinin kontrolü

Epasis bilişim teknolojileri olarak tamamı profesyonel mühendis ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Şirketinizin bilişim ihtiyaçları ve sistem yönetimi konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.