Güvenlik kamera kayıt sistemi kurulumu

Güvenlik kamera kayıt sistemi ve alarm sistemi günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle güvenlik kamera kayıt cihazları iş yerlerinde çok tercih edilmektedir.

Güvenlik kamera kayıt sistemi işletmenin büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Kamera kayıt cihazları artık yapay zeka destekli ileri seviye yazılım kullanmaktadır. Bunlara otomatik yüz tanıma ve insan haraketlerini algılama gibi birçok özelliğe sahiptir. Yüksek çözünürlük sayesinde en ufak ayrıntıyı atlamadan görüntüyü net bir şekilde yakalanması sağlanmaktadır. Otomatik haraket algılama ile görsel açıya giren bir nesneyi otomatik olarak takip etme ve otomatik olarak mobil telefona bildiri gönderme özelliklerine sahiplerdir.

 

Güvenlik kamera kayıt cihazlarının ortak özellikleri şu şekildedir

  • Haraket algılandığında otomatik olarak kayıt başlatılması ve bildiri göndermesi.
  • Karanlıkta gece görüşüne sahip olması. Işıksız ortamda net görüntü sağlanması.
  • Görüntü kayıtlarını veri kaybını azaltmak için otomatik olarak bulut sistemine yüklenmesi.
  • IP kamera cihazı sayesinde lokasyon bağımsız online olarak kayıt izleme seçeneği.

Güvenlik kamera kayıt sistemi kurulmadan önce kamera sayısı ve korunacak bölgeler keşif ile tespit edilir. Kamera kayıt açıları tespit edildikten sonra ihtiyacı karşılayacak sayıda kamera kullanılarak sistem kurulumu yapılır. CCTV DVR güvenlik kamera kayıt cihazı sistem kurulumları.

Büyük kapsamlı projeler için otel, fabrika gibi işletmeler için ihtiyaca yönelik keşif yapılarak alan büyüklüğüne göre proje tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 21 Ortalama: 5]