Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde oldukça önemli bir mecra haline geldi. En küçük firmalardan en büyük kurumsal şirketlere kadar her yapı, sosyal medyada yerini aldı ve aktif olarak kullanmaya başladı.
DEVAMINI OKU

Web Tasarım

Bir web sitesine sahip olmak artık günümüz şartlarında her firma için bir zorunluluk haline geldi. Dış dünyaya açılmak, rakiplerinizle rekabet edebilmek, reklam kampanyalarınızı en kaliteli ve uygun maliyetlerle yürütebilmek, dünyaya açılabilmek ve global bir yapıya bürünmek için bir web sitesi açmalısınız.
DEVAMINI OKU

Grafik Tasarım

Her firma web sitesine kurumsal bir kimlik kazandırmak ister. Ancak bunun için profesyonel bir çalışma ve tüm süreçlerin büyük özenle yürütülmesi gerekir. Bir web sitesinin tasarımı çok önemlidir.
DEVAMINI OKU

Yazılım

Web sitesi sahibi olduğunuzda içerik ve tasarım süreçleri dışında yazılım uygulamaları da büyük önem taşır. Çünkü sitenize giriş yapan kişiler içeriklere ve ürünlere bir bütünlük halinde ulaşmalıdır.
DEVAMINI OKU

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizi arama motorlarında öne çıkarmak için yapılacak işlemlerin tümüdür. Kurumsal firmalar ve bireysel kullanıcılar kendilerine ait web sitelerini Google ve Yandex gibi arama motorlarında en üst sıralarda görmek isterler.
DEVAMINI OKU

Video Prodüksiyon & Animasyon

Günümüzde tüm iletişim kanalları internet üzerinden kullanılmaktadır. Özellikle görsel süreçlerin insanlar üzerindeki etkisini fark eden firmalar video uygulamalarıyla hedef kitlelerine tüm hizmet ve ürünlerini tanıtmaktadırlar.
DEVAMINI OKU

Sunucu Kiralama

Tüm firmalar kurumsal bir kimlik oluşturmak için internet dünyasında yerini almaktadır. Web sitesi oluşturarak ve web sitenizin yönetim süreçlerini profesyonel bir şekilde yürüterek firmanızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz.
DEVAMINI OKU

Cloud Server

Bulut sunucu anlamına da gelen Cloud Server terimi web sitenizin inşasında sizlere zaman kazandırmak adına hizmete açılmış bir sistemdir. Böylece verilerinizi kolayca saklayabilir ve hızlı bir şekilde insanların ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
DEVAMINI OKU

Hosting & Domain

Tüm firmalar internet dünyasında yerini almaya başladı. Bunun için öncelikle bir web sitesi kurmanız ve gerekli çalışmaları yürütmeniz gerekmektedir. İnternet aleminde yer almak artık kurumsal bir kimlik kazanmanın ilk şartlarından biri haline geldi.
DEVAMINI OKU

Reklam Yönetimi

Reklam günümüzün en önemli pazarlama stratejisidir. Bu yüzden sizler de firmanızın sunduğu ürün ya da hizmeti pazarlamak için reklam kampanyaları düzenlemelisiniz. Ancak pazarda pay alabilmek ve yatırımlarınızın meyvesini almak için pazarlama işlemlerinin profesyonel olarak yönetilmesi gerekir.
DEVAMINI OKU

Veri Kurtarma

Veri kurtarma hizmeti bazı sebepler yüzünden dijital verilerin ulaşılamaz hale gelmesi durumunda kurtarılması işlemidir. Bu işlem sırasında sizler verilerinizi kurtarabilirsiniz. Hata sonucu sildiğiniz ya da belli bir sebepten dolayı kaybolan dosyalarınızı özel yazılımlarla geri getirebilirsiniz.
DEVAMINI OKU

Siber Güvenlik

Bilişim sistemlerinizde insanlarla ya da kurumlar arasında kurulan iletişimin maddi ya da manevi yönünün elektronik ortamdaki veri güvenliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini koruma işlemi siber güvenlik olarak adlandırılır.
DEVAMINI OKU

Outsourcing it Destek

Firmanızın it destek çözüm yükünüzü üzerinizden alıyoruz. Profesyonel dış kaynak eleman kiralama hizmetimiz ile işletmenizin sunucu, firewall gibi yönetimleriniz profesyonel ekibimiz tarafından yönetiliyor.
DEVAMINI OKU