EN İYİ İSTANBUL VERİ KURTARMA MERKEZİ

istanbul içi en iyi veri kurtarma ve yüksek başarı oranı ile silinen, biçimlendirilen ve fiziksel sorunlu cihazlar için dosya kurtarma yani veri kurtarma hizmeti verilmektedir.

Peki en iyi istanbul veri kurtarma olma nedenleri nedir ?

 1. Tamamı mühendis ekip olması.
 2. Özel ve yüksek teknolojik cihaz kullanılması.
 3. Cleanroom yani temiz oda ile kurtarma işlemi yapılması.
 4. Gerekli yetkinlik belgelerinin tam olması.
 5. Yüksek başarı oranı ve düşük maliyet sunması.

İstanbul avrupa ve anadolu bölgesine veri kurtarma hizmeti profesyonel olarak verilmektedir. Şişli lokasyonunda bulunan acil veri kurtarma merkezi firmamız kurumsal ve bireysel olarak veri kurtarma çözümleri sunmaktadır. İstanbulun en çok tercih edilen veri kurtarmayız. istanbul harddisk veri kurtarma

İSTANBULUN VERİ KURTARMA MERKEZİ

Genel olarak tüm veri depolama cihazlarından veri kurtarma hizmeti verilmektedir. Ancak en çok tercih edilip ve sık kullanılan cihaz listesi şu şekildedir.

 1. Taşınabilir harici harddisk veri kurtarma
 2. Sabit dahili harddisk veri kurtarma
 3. SSD disk veri kurtarma

İstanbul şişli lokasyonunda hizmet verildiği için avrupa ve anadolu yakasından çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Cevahir avm alışveriş merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir ofisimiz. Detaylı teknik bilgi için telefon numaramızdan mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. Acil Veri Kurtarma olarak veri gizliliği en üst düzeyde ve başarı oranı ile %95 dir.

İyi bir veri kurtarma merkezi nasıl olmalıdır

İyi bir veri kurtarma merkezi nde, çalışanların tamamı mühendis olmalıdır. Cihazları önde gelen pc3000, mrt gibi özel ekipmanları olmalıdır. Cleanroom olarak adlandırılan temiz oda olmalıdır ve ISO 9001 belgeli hizmet vermelidir.

Genel olarak sık yaşanan harddisk sorunları

 1. Tık, bip çıkararak kafa vurma sorunu. (genelde yere düşme sonucu meydana gelir)
 2. Yüksek ve alçak voltajdan dolayı disk yapısının bozulması.
 3. Bad sector okuma, yazma sorunları. Harddisk kurtarma
 4. Sıvı teması ve yanlışlıkla silinme veya biçimlendirilmesi.
 5. Bilgisayar tarafından usb taşınabilir harici harddisklerin okunamama sorunu. Genelde harici diskin ışığı yanıp söner ancak bilgisayar tarafından algılanmaz.
 6. parametre hatası veren harddisk veri kurtarma
 7. donan, açılmayan, çalışmayan, arızalı harddisk veri kurtarma merkezi

Sık sorulan sorular;

il dışından kargo ile arızalı harddisk cihazınızı ofisimize gönderebilirsiniz. Analiz ücretsizdir. Sadece kargo ücreti size ait olmaktadır. 1 iş gününde analiz tamamlandıktan sonra size dönüş yaparak detaylı bilgi vermekteyiz.

Hard disk veri kurtarma işlemi, arızalı sabit sürücü veya harici bir diskten içerisindeki bilgilere erişim sağlanmasıdır. Fiziksel veya yazılımsal olarak yaşanan sorunlardan dolayı erişilmez olan medyanın erişilir hala getirilme işlemidir.

Kurtarma işlemi mantıksal veya fiziksel olarak sorunu tespit edilip kafa değişimi, pcb kart sorunlarının onarılması ve motor sıkışması gibi sorunların giderilerek kurtarma işleminin yapılmasıdır.

Veri kurtarma merkezi, veri bulunduran her cihazın arızalanma sonucu içerisindeki bilgilere erişilememe sorunundan dolayı, kurtarma ihtiyacı duyulduğu merkezdir. Bu merkez hasarlı cihazı detaylı olarak analizini yapıp sorununu tespit ettikten sonra içindeki verileri kurtarmak için operasyonlar yapmaktadır.

Bu yazıyı beğendiniz mi
[Toplam: 111 Ortalama: 5]